KONST / Litografier / Färglitografi 14609302
nr 1460 9302
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/175, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:39:13
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg